Náhrdelník summer shine

Vyprodáno

Náhrdelník z perleti, chirurgické oceli a andělem s opálem. Je navlečen na pružné gumičce. 


Perleť
 Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůlia pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje.
 

Podporuje uzdravování u všech psychosomatických nemocí. Posiluje nervy, mírní teploty a tiší bolest. Reguluje slezinu a zažívání, zlepšuje kvalitu pleti, omlazuje a odvádí z těla škodliviny.

Opál
 Posiluje vůli k životu, zlepšuje paměť, přináší optimismus, patří mezi nejsilnější léčivé kameny, kámen naděje, kámen velkého úspěchu a dokonce se řadí mezi "kameny bohů", pomáhá nám vybírat si ten správný směr a vytváří trvalé pouto mezi vědomím a podvědomím, čistí naše srdce i mysl. Má vynikající schopnosti léčit emoce, má uklidňující vliv na srdce při emocionálním vypětí, pomáhá nám překonávat trému, užitečný při zmírňování deprese a snižování agresivního chování. Je symbolem něhy, čistoty, důvěry a věrnosti. Lidskému tělu dodává vitalitu, energii a vytrvalost.

Léčí Parkinsonovou chorobu, infekce, horečky, čistí krev, ledviny, reguluje hladinu inzulínu, pomáhá při porodu a je blahodárný na oči. Posiluje plíce a průdušky, pomáhá při virových onemocněních, posiluje imunitní systém, příznivě ovlivňuje srdce, pomáhá při vylučování škodlivých látek z těla, posiluje játra a ledviny. Podporuje trávení a je považován za lehké afrodiziakum. Je velmi účinný proti únavě, podporuje dobrý spánek, zamilovanost a intuici. Reguluje funkci ledvin a močového měchýře, odstraňuje premenstruační syndrom. Pomáhá při očních potížích, leukémii a epilepsii. Podporuje látkovou výměnu, posiluje pohlavní orgány, zmírňuje horečky.470,00 Kč